موقيعت ماژول ها

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

بسته فارسي شركتي

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

اخبار
 • عضويت

مدیریت سایت

الیاف نایلون

کیسه های فریزر، کیسه های دسته دار نایلونی و چاپ دار همگی جزئی از محصولات نایلونی هستند که حجم بسیار کمی از محصولات نایلونی در بر می گیرند.یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین کاربرد های نایلون، استفاده آن در نخ یا همان الیاف است که اصطلاخا الیاف نایلون نامیده می شوند.

امروزه از الیاف نایلون استفاده های زیاده شده و مورد توجه همگان قرار گرفته است. همچنین الیاف نایلون جایگزین بسیار مناسب تر و اقتصادی تر از نخ می باشد.

نحوه تولید الیاف نایلون

پارچه نایلون یا همان الیاف نایلون در واقع پلیمر به حساب می آید که از زنجیره مولکول های کربن تشکیل شده است.نایلون ها در انواع مختلفی هستند ولی اکثر ان ها از نفت خام تولید می شوند. پس از واکنش اسید آدیپیک و اسید دیامین، پلیمر به نایلون تبدیل می شود.

در واقع واکنش این دو اسید مراحل تبدیل پلیمر به نایلون می باشد. پس از این الیاف کشیده ی شود تا مقاومت کشسانی آن ها بیشتر شود.در مرحله بعد الیاف روی قرقره ایی پیچیده می شوند تا مولکول های الیاف در یک ساختار موازی قرار بگیرند، این مرحله رسم نام دارد.

فواید استفاده از الیاف نایلون

 1. بسیار نرم ، سبک و قابل انعطاف
 2. مقاوم و قوی
 3. رنگ های بسیار با دوام
 4. متنوع در رنگ
 5. متنوع در سایز و بسته بندی
 6. جذب رطوبت پایین
 7. قابل شستشو

شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر یکی از برترین شرکت های تولید الیاف نایلون در تهران، کرج و سایر شهر های ایران می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش با مشاورین مجرب شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس حاصل فرمایید

مصرف الیاف نایلون

امروزه در همه جهان، الیاف نایلون به صورت عمده تولید و شده و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربرد های الیاف نایلون در صنعت نساجی است.با افزایش جمعیت استفاده از الیاف نایلون بیشتر شده است که همین امر موجب رونق گرفتن صنعت نساجی در جای جای جهان گردیده.

هند و چین بزرگ ترین مصرف کنندگان الیاف نایلون در دنیا می باشند. در هند برای تولید انواع ساری ها از الیاف نایلون استفاده می کنند.چین بزرگ ترین تولید کننده و مصرف کننده الیاف نایلونی در کل جهان است که هند در عرصه مصرف این الیاف بعد از چین رتبه دوم را دارد.

نایلون نام خانواده پلیمر های مصنوعی است که اغلب در صنعت پوشاک و کالا های مصرفی مورد استفاده قرار میگیرد. الیاف نایلون بر خلاف الیاف آلی و نیمه مصوعی، کاملا مصنوعی بوده و هیچ پایه مواد آلی ندارد. الیاف نایلونی به طور کامل ساخته دست بشر است که در آن هرگز از الیاف آلی و طبیعی به کار نرفته است.

انواع کاربرد الیاف نایلون

اگرچه امروزه استفاده از الیاف نایلون برای تولید لباس کاهش یافته ولی به کارگیری و محبوبیت این الیاف در ساخت موارد دیگر بسیار بیشتر شده است.از نایلون و الیاف نایلون در صنعت های متفاوتی همچون بسته بندی مواد غذایی، شانه، انواع قطعات خودرو، قطعات اسلحه، لوازم بهداشتی مانند مسواک، چتر های نجات، تور های ماهی گیری، چتر، نخ دوزندگی، نخ بخیه جراحی، سایبان و طناب و سایر صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوتهای پلی اتیلن و پلی پروپیلن چیست؟

پلی اتیلن یک مواد شیمیایی است که از نفت خام گرفته می شود این مواد شیمیایی امروزه کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد و وسایل بسیار زیادی از جمله پلاستیک از آن ساخته می شود این مواد اگرچه شباهت هایی به پلی پروپیلن دارد اما تفاوت های بسیار زیادی با یک دیگر دارند که ما قصد داریم در این مقاله این دو مواد رو مورد بررسی قرار دهیم و متوجه تفاوت های این دو شویم پس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و اطلاعات خود را در مورد این دو مواد بالا ببرید با ما تا انتها همراه شوید.

مهمترین موادی که از نفت خام ساخته می شود

از نفت خام مواد بسیار زیادی ساخته می شود که امروزه کاربردهای بسیار زیادی دارد و در تولید وسایل جدید و مواد اولیه نقش بسیار زیادی را ایفا می کنند. یکی از این مواد پلی اتیلن است گه در پتروشیمی ها از نفت خام گرفته می شود. به وسیله پلی اتیلن مواد پلاستیکی و لاستیک ساخته می شود . درست شدن این مواد شیمیایی در پتروشیمی ها دارای یک فرآیندی است که لازم است به خوبی انجام شود در ادامه به صورت خلاصه نحوه بدست آمدن پلی اتیلن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اتیلن ها در واقع از خانواده پلیمرهای گرم است که مواد به گونه ای است که در نقطه ذوب حالت مایع تبدیل می شود و در هنگام انجماد به جامد تبدیل خواهد شد. این ماده شیمیایی معمولا از نفت خام یا گازهای طبیعی ساخته می شود و بیشترین استفاده آنها در ساخت مواد پلاستیکی و نایلون است. این ماده در کاتالیست و به صورت پلیمریزاسیون و بر اساس یک سری شاخص ها مثل چگال مناسب ، میزان مناسب جریان مواد مذاب و وزن مولکولی مناسب ساخته نمی شود. تمامی موارد باید به میزان مناسب و طبق اصول کنترل شود تا این مواد ساخته شود.

پلی پروپیلن چیست؟

یکی دیگر از مواد شیمیایی که کاربردهای بسیار زیادی در تولید و ساخت مواد اولیه ایفا می کند، پلی پروپیلن است این مواد در پتروشیمی ها کاتالیست و تولید می شود. این مواد شیمیایی نیز از جنس پلیمر است برای این که پلی پروپیلن مناسب ساخته شود و بتوان به خوبی از آن استفاده کرد باید فشار هوا و دما را تنظیم کردن و کلیه مواد همچنین مراحل ساخت را کنترل کرد.

پلی پروپیلن انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها با دستگاه های مختلف و روش های مختلفی ساخته می شود که هرکدام برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد البته توضیح درباره ی نمونه های مختلف پلی پروپیلن نیاز به نوشتن یک مقاله کامل و جامع است که پیشنهاد می شود دیگر مقالات را مطالعه کنید.

تفاوت پلی اتیلن و پلی پروپیلن

پلی اتیلن یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی ساخته شده از نفت خام است. پلی اتیلن دارای تفاوت هایی با پلی پروپیلن است که مورد بررسی قرار میگرد. پلی پروپیلن نسبت به پلی اتیلن بالاتر از دمای صفر درجه سانتی گراد از آن استفاده می شود این دما به دلیل داشتن خواص مختلفی مانند خمیدگی ، نرم شدن در گرما و مقاومت بالایی که دارند است. از دیگر تفاوت های این دو می توان به تفاوت فرمول ساخت اشاره کرد. همچنین پلی پروپیلن جز کالای دوم قرار میگیرد. اما اتیلن کالای اول است اتیلن به دلیل داشتن ویژگی های فیزیکی در دماهای پایین تر ساخته می شود همچنین دارای نقطه ذوب بیشتری می باشد. یکی دیگر از تفاوت های عمده آن ها در وزن است دین شکل که وزن پروپیلن سبک تر است.

 

چه عواملی بر قیمت نایلون شیرینگ تاثیر می گذارد

شاید شما هم بسته بندی های آب معدنی یا بطری های نوشابه را در سطح شهر و یا فروشگاه ها مشاهده کرده باشید. نایلون هایی که برای این نوع بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد نایلون شیرینگ است. در این مقاله قیمت نایلون شیرینگ در بازار و عوامل تاثیر گذار بر این قیمت را مورد بررسی قرار می هیم.

نایلون شیرینگ چیست

یکی از مهم ترین عوامل در نگهداری، حمل و جابجایی محصولات نحوه بسته بندی آن ها است. در صنایع بسته بندی استفاده از نایلون کاربردی بسیار وسیع دارد و از آن در بسته بندی محصولاتی نظیر مواد غذایی بسیار استفاده می شود. به دلیل جلوگیری از نفوذ هر گونه آلودگی به داخل بسته بندی های محصولات مخصوصا مواد غذایی استفاده از متریالی که بسته را به صورت وکیوم غیر قابل نفوذ در آورد بسیار مهم است. به همین دلیل از نایلون شیرینگ به دلیل دارا بودن خواص ویژه در این موارد استفاده می شود.

نایلون شیرینگ که به نایلون حرارتی نیز معروف است با کمترین حرارت جمع شده و مانع از نفوذ هر گونه آلودگی به درون بسته بندی می شود. به همین علت در صنایع مختلف مخصوصا بسته بندی محصولات خانگی به دلیل وکیوم شدن محصولات با استفاده از سشوار استفاده از این نایلون بسیار کاربردی است. اما عوامل مختلفی بر قیمت نایلون شیرینگ در بازار تاثیر می گذارد که به معرفی این عوامل می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نایلون شیرینگ

به دلیل تنوع بالای موارد مصرف نایلون شیرینگ در صنایع بسته بندی این محصول در تنوع وسیعی تولید می شود. تنوع محصول تنوع در قیمت را نیز به دنبال دارد. برای همین عوامل متعددی بر قیمت نایلون شیرینگ تاثیر می گذارد.

 1. نوع نایلون، نایلون شیرینگ در انواع پاکتی، فیلمی، تونلی تولید می شود.
 2. ضخامت نایلون، در بسته بندی محصولات مختلف نیاز به استفاده از ضخامت های مختلف این نایلون است. به همین دلیل در زمان تولید این نایلون در ضخامت های مختلف جهت مصرف در صنایع مختلف تولید می شود. نایلون سلفونی شیرینگ و یا رولی از انواع نایلون شیرینگ در ضخامت های مختلف است.
 3. وزن متفاوت نایلون، هر چه مقدار ضخامت نایلون بیشتر باشد به همان نسبت وزن آن نیز افزایش می یابد. برای همین رعایت تولید با وزن استاندارد بر قیمت محصول تاثیر می گذارد.
 4. چاپ بر روی نایلون، در بعضی از صنایع برای بسته بندی محصولات از چاپ به عنوان معرفی محصول استفاده می شود. نایلون شیرینگ با چاپ بر روی آن قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. توجه کنید که تعداد رنگ های مصرفی در هر چاپ نیز بر قیمت نایلون شیرینگ تاثیر گذار است.

چگونگی خرید نایلون شیرینگ

اگر شما نیاز به نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات خود در صنایع مختلف حتی در منزل دارید خرید این محصولات به صورت عمده تاثیر زیادی در کاهش قیمت نایلون شیرینگ برای شما دارد. برای خرید نایلون شیرینگ به صورت عمده می توانید به سایت شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر مراجعه و با مشاهده لیست قیمت نایلون شیرینگ و همچنین انواع مختلف آن محصول مورد نظر خود را انتخاب و ثبت سفارش نمایید. برای آگاهی از قیمت روز نایلون شیرینگ نیز میتوانید با کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس بگیرید و مشاوره ایی رایگان داشته باشید.

جهت خرید نایلون شیرینگ میتوانید با کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت نایلون شیرینگ و ثبت سفارش محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید

 شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تولید کننده و پخش عمده و خرده نایلون شیرینگ ،فیلم استرچ،نایلون عریض،نایلون گلخانه ای،نایلون آبیاری،نایلون در ابعاد مختلف و کیسه زباله و ...... و ارسال آن به تمامی نقاط ایران و همچنین کشور های همسایه می باشد.جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت شیمی پلاست البرز تماس حاصل نمائید.

 

از انواع نایلون شیرنگ در چه صنایعی استفاده می شود

نایلون ها یکی از مهم ترین متریال ها در صنعت بسته بندی محصولات است. این نایلون ها در انواع مختلف تولید و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. مهم ترین نوع نایلون در این صنایع انواع نایلون شیرنگ است. در این مقاله با نایلون شیرنگ و انواع آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نایلون در بسته بندی

صنایع بسته بندی یکی از مهم ترین صنایع در زمینه عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی هستند. در بسته بندی ها از متریال های مختلف جهت نگهداری و حفظ محصولات از آلودگی استفاده می شود. نایلون شیرینگ متریالی است که در زمینه بسته بندی بیشترین مصرف را دارا می باشد. این متریال در انواع مختلفی تولید می شود که در صنایع برای بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل مصرف این نوع نایلون در بسته بندی محصولات مختلف انواع متفاوتی از آن توسط تولید کندگان تولید می شود.

انواع نایلون شیرنگ

اندازه محصولات یکی از مهم ترین دلیل تنوع تولید نایلون شیرنگ در انواع مختلف است. ابعاد و حجم و همچنین تعداد لایه های نایلون شیرنگ باعث ایجاد تنوع این محصول می شود. تعداد لایه ها باعث افزایش کیفیت در انواع نایلون شیرنگ است. از دیگر مواردی که باعث تنوع این نایلون می شود رنگ بندی آن است. از انواع مختلف نایلون شیرنگ می توان به این موارد اشاره نمود.

نایلون شیرنگ

به دلیل این که این نوع نایلون به راحتی توسط دستگاه یا سشوارهای خانگی باعث ویکوم شدن محصول می شود به آن نایلون حرارتی نیز گفته می شود. در صورتی که از این نایلون برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می کنید بهتر است که انواع نایلون شیرنگ ضخیم تر را تهیه کنید. ضخامت این نایلون از 30 میکرون تا 200 میکرون تغییر می نماید.

نایلون تونلی شیرنگ

متریال مصرفی در تولید این نوع نایلون شیرنگ پلی اتیلن است. برای استفاده از شیرنگ تونلی باید حتما از دستگاه پک تونلی استفاده کنید. شکل و نوع بسته بندی در شیرنگ تونلی یکسان بوده و تمام بسته بندی ها به یک صورت و یک شکل انجام می شود.

نایلون سلفونی شیرنگ

با توجه به شفافیت نایلون سلفونی شیرنگ از آن برای بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که لازم است درون بسته بندی به خوبی دیده شود. این نوع ضخامت بسیار کمی داشته و بسیار نازک تولید می شود.

مزایای نایلون شیرنگ

 • از این نایلون بیشتر در صنایعی استفاده می شود که لازم است تا محصولات در کنار یکدیگر قرار گیرند.
 • شفافیت این نایلون به آن امکان دید واضح محصولات بسته بندی شده را می دهد.  
 • عدم نفوذ هر گونه رطوبت به داخل بسته بندی
 • مقاومت بالا در برابر ضربه
 • راحتی در حمل و نقل بسته بندی ها
 • ممانعت از ورود آلودگی به داخل بسته بندی
 • تحت تاثیر حرارت کم به سرعت جمع شده و کوچک تر و ضخیم تر می شود.

برای خرید انواع نایلون شیرنگ برای استفاده در صنایع و یا مصارف خانگی می توانید به سایت ما مراجعه و با کارشناسان در این سایت مشاوره نمایید.

 شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تولید کننده و پخش عمده و خرده نایلون شیرینگ ،فیلم استرچ،نایلون عریض،نایلون گلخانه ای،نایلون آبیاری،نایلون در ابعاد مختلف و کیسه زباله و ...... و ارسال آن به تمامی نقاط ایران و همچنین کشور های همسایه می باشد.جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت شیمی پلاست البرز تماس حاصل نمائید.

 

برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ به چه اطلاعاتی نیاز دارید

یکی از مهمترین عوامل در صنایع مخصوصا مواد غذایی بسته بندی بهینه آن و عدم وجود هیچ گونه آلودگی در این بسته بندی ها است. نایلون شیرینگ یک نایلون مخصوص بسته بندی است که به سادگی در اطراف محصول فیکس می شود. خرید اینترنتی نایلون شیرینگ را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین می توانید جهت خرید اینترنتی نایلون شیرینگ به سایت شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر مراجعه نمایید. شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تولید کننده نایلون شیرینگ و فروش بصورت عمده و خرده با بهترین قیمت و کیفیت و قابل رقابت در بازار می باشد.

نایلون شیرینگ

تولید متریال هایی که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به اهمیت آن امری بسیار حیاتی و چالش برانگیز است. این محصولات باید دارای ویژگی هایی باشند که علاوه بر پوشش دهی مناسب محصولات مانع از ورود هر گونه آلودگی به فضای بسته شود. نایلون شیرینگ محصولی ویژه برای استفاده در صنایع بسته بندی است. تنوع در اندازه و تعداد لایه ها به این محصول ویژگی تناسب با هر نوع محصولی را می بخشد. این نوع نایلون علاوه بر استفاده در بیشتر صنایع برای جلوگیری از ایجاد آسیب به محصولاتی که امکان شکستگی در آنها وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر مزایایی که خرید نایلون شیرینگ را برای بسته بندی محصولات حتی محصولات خانگی مناسب نموده است نحوه وکیوم شدن این نایلون است. نایلون شیرینگ به سادگی حتی توسط سشوار های خانگی نیز گرم شده و جذب محصول داخل خود می شود. وکیوم شدن محصول مورد نظر مانع از ورود هر گونه آلودگی به فضای داخلی نایلون در زمان پلمپ می شود.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

امروزه با توجه به افزایش هزینه های ایاب و ذهاب و هدر رفت وقت و زمان انجام بسیاری از امور مخصوصا خرید ها از فروشگاه های اینترنتی رونق زیادی یافته است اما برای خرید از این نوع فروشگاه ها باید ابتدا نسبت به محصول مورد نظر اطلاعات جامعی را کسب نمود. بدون داشتن اطلاعات خریدهای غیر حضوری کاری سخت و دشوار است. بعد از کسب آگاهی می توانید با توجه به محصولات عرضه شده در این فروشگاه ها اقدام به خرید نمایید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای خرید از این فروشگاه ها باید حتما آگاهی های لازم جهت نوع مصرف را از این نایلون کسب نمایید. برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ به چند اطلاعات مهم نیاز دارید.

شما برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ به ضخامت و ابعاد محصول نیاز دارید و همینطور توجه به اعتبار فروشگاه و قیمت مناسب محصول نیز در خرید اینترنتی نایلون شیرینگ بسیار مهم است.

اطلاعات مهم در زمان خریدهای اینترنتی نایلون شیرینگ

 • معتبر بودن فروشگاه مورد نظر
 • کیفیت محصولات عرضه شده در این فروشگاه
 • قیمت مناسب نایلون شیرینگ در این فروشگاه
 • نوع محصول برای بسته بندی
 • ضخامت مورد نیاز نایلون
 • اندازه محصول و ابعاد نایلون شیرینگ
 • تعداد لایه های نایلون

توجه نمایید که ضخامت نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات در صنایع بیشتر از ضخامت نایلون در بسته بندی محصولات خانگی است. همچنین هر فروشگاه با توجه به هزینه تمام شده این محصول اقدام به تعیین قیمت نایلون شیرینگ می نماید. برای همین استعلام قیمت از چند فروشگاه و بر آورد قیمت ها از مهمترین امور در زمان خرید اینترنتی نایلون شیرینگ است. برای خرید نایلون شیرینگ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه فرمایید و با مشاهده لیست قیمت محصولات اقدام به ثبت سفارش نمایید.

جهت خرید اینترنتی نایلون شیرینگ میتوانید با کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس حاصل نمایید و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید

«شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده نایلون عریض، نایلون شیرینگ،فیلم استرچ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه ،نایلون UV، نایلون و نایلکس ساده و چاپی به قیمت مناسب برای شما عزیزان می باشد»

خدمات فروش نایلون شیرینگ در کرج

فروش نایلون شیرینگ در کرج به دلیل درخواست شما مشتریان عزیز به مدت یک هفته با تخفیف ویژه و به قیمت عمده عرضه خواهد شد. شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر با تولید و فروش نایلون شیرینگ در کرج و همچنین ارسال آن به تمام ایران آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف جهت اجرا کار بسته بندی محصولات میباشد.

مزایای خرید نایلون شیرینگ در کرج از شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر

 • فروش نایلون شیرینگ بصورت عمده و کیلویی
 • تولید نایلون شیرینگ به ابعاد درخواستی مشتری
 • ارسال نایلون شیرینگ در کرج و تمامی استان های ایران
 • فروش نایلون شیرینگ درجه یک و کیفیتی برتر نسبت ب رقبای خود در بازار

خرید نایلون شیرینگ در کرج

چنانچه شما عزیزان و همشهریان کرجی که قصد خرید نایلون شیرینگ در کرج را دارید میتوانید با شماره های درج شده جهت مشاوره رایگان کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت در صورت صلاحدید اقدام به خرید نمایید و در صورت نیاز درخواست ارسال محصولات خریداری شده خود را نمایید.

شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تولید کننده نایلون شیرینگ در کرج، فیلم استرچ، نایلون عریض، سلفون، نایلون آبیاری یا کشاورزی می باشد. جهت استعلام قیمت نایلون شیرینگ با ما در تماس باشید.

شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر آماده همکاری جهت تامین شیرینگ شرکت ها به صورت تناژ بالا

مراحل تولید نایلون

در این مقاله قصد داریم مراحل تولید نایلون یا در واقع صفر تا صد تولید نایلون و نایلکس را شرح دهیم. امروزه از محصولات پلاستیکی مانند نایلون، نایلکس، پلاستیک دسته دار، کیسه فریزر، سفره یکبار مصرف و غیره به دفعات در طول شبانه روز استفاده میکنیم. در این بخش به توضیح مواد اولیه نایلون و نایلکس، مراحل تولید نیلون و نایلکس و به انواع و اقسام آن خواهیم پرداخت.

مواد اولیه نایلون و نایلکس

تمامی محصولات پلاستیکی نایلون و نایلکس نیز از مواد اولیه پتروشیمی تولید می شود. نایلون ها از پلیمرهای ترکیبی و پلی آمیدها ساخته می شوند. گرانول های پلی اتیلن و نایلون طبق فرمولی که تولید کننده برای محصول خود در نظر گرفته است با هم ترکیب شده و وارد چرخه تولید نایلون می شوند. یکی از رایج‌ ترین مواد اولیه در تولید نایلون و نایلکس، پلی اتیلن سنگین است. اما همیشه از پلی اتیلن سنگین استفاده نمی‌ شود، بلکه حدود 80 درصد آنها از این جنس ساخته شده و 20 درصد باقی مانده نایلون‌ ها، از اتیلن سبک ساخته شده‌ می شوند.

فرایند تولید نایلون و نایلکس

برای تولید نایلون و نایلکس ابتدا پس از تهیه مواد اولیه پتروشیمی مورد نیاز (گرانول های پلی اتیلن و نایلون طبق فرمول خاص تولیدکننده)، آنها را درون دستگاه های مخصوص که به آن قیف نیز می گویند ریخته میشود (ماشین اکسترودر) و سپس قیف مواد اولیه سرد را به سمت سیلندر و المنت ها جهت آب شدن مواد اولیه میفرستند زیرا المنت ها عملیات ذوب شدن این مواد را به عمده گرفته اند. مواد اولیه ذوب شده به سمت جلو حرکت میکنند و به سیلندری که دارای قالب حلقوی مانند است و سیلندر ماردون راه پیدا میکنند. به حالتی که پلاستیک یه شکل خمیری شکل درمی آیند اکسترود به معنای بین بردن سوراخ ها و منافذ می گویند. ماردون ها پلاستیک خمیری شکل را به دای می رساند.دای دستگاهی است که پلاستیک خمیری شده را به لایه های نازک تبدیل می کند و سپس برای اینکه نایلون تغییر حالت ندهد به همین شکل به سمت بالا به حرکت خود ادامه میدهند تا نایلون ها توسط تولید کننده های هوای خنک که به آن خرطوم نیز میگویند سرد شوند تا دیگر به هم نچسبند.

اندازه عرض نایلون های تولید شده به میزان شدت باد سردی که توسط خرطوم ها به نایلون ها میخورند بستگی دارد. هرچه شدت این باد بیشتر باشد عرض نایلون بیشتر شده و ضخامت نایلون کتر خواهد شد و بلعکس هر چه شدت باد کمتر باشد عرض نایلون نیز کمتر خواهد شد.

در این مرحله دیگر پروسه تولید نایلون به اتمام رسیده است و حالا نوبت برش خوردن و سپس رول شدن آنها رسیده است. نایلون ها برای رول شدم توسط غلطک بالا رفته سپس توسط غلک دیگز از طرفی دیگر به سمت پایین می آیند و مراحل رول شدن نایلون نیز به پایان می رسد و در آخر نیز بته به نوع نایلون مثلا دسته دار بودن یا مدل آن مانند نایلون با مصرف خانگی برای دوخت آماده می شوند و یه سمت کوره دوخت هدایت می شوند. نایلون های دسته دار، دسته ها به دو طرف نایلون با توجه به الگوی آن دوخت می شوند و یا نایلون ها و کیسه فریزر ها رک طرف آن دوخت و طرف دیگر آزاد است. نلیلون ها با استفاده از دستگاه های مدرن و با چشم الکترونیک این پروسه را انجام میدهند.

و در نهایت محصول های نهایی آماده و بسته بنده و روانه بازار خواهد شد. لازم به ذکر است کیفیت محصول تولید شده بستگی به مرغوبیت مواد اولیه پتروشیمی، کیفیت و دقت ماشین آلات دارد تا بتوان یک محصول با کیفیت بالا را به بازار ارائه داد.

تفاوت نایلون و نایلکس

در زندگی روزمره همه ما از نایلون و نایلکس به تعداد دفعات استفاده می کنیم ولی اکثرا به دلیل کاربرد یکسان آن تفاوت نایلون و نایلکس را از نظر جنس و کیفیت و ظاهر نمیدانیم. تفاوت نایلون و نایلکس عبارتند از:

 1. نایلون جنس شفاف و براق و نرم دارد.
 2. نایلكس جنس خشك و مات دارد.
 3. جنس نایلكس با ضخامت بسیار كم است که تعداد هر برگ در یك كیلو زیاد است.
 4. جنس نایلون با ضخامت بیشتر است و تعداد هر برگ در یک کیلو کم است.

جهت مشاوره رایگان درباره مراحل تولید نایلون و همچنین سفارش نایلون با توجه به ابعاد و کیفیت درخواستی شما می توانید با شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس و مشاوره رایگان بگیرید. شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تولید کننده انواع نایلون، نایلکس، نایلون های چاپی، نایلون عریض، نایلون شیرینگ، فیلم استرچ، نایلون آبیاری و نایلون گلخانه ایی با توچه به نیاز مشتری و پخش به صورت عمده یا خرده با کیفیتی رقابتی با همکاران و قیمتی مناسب می باشد.

 

 

 نایلون گلخانه

اگر شما نیز به دنبال راه اندازی گلخانه ایی شخصی برای خود هستین و یا قصد راه اندازی کسب و کار جدید با احداث گلخانه را دارید ما در این مقاله به شما نحوه انتخاب نایلون گلخانه مناسب یا همان فیلم گلخانه را از گام اول تا آخر خواهیم گفت تا شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری رسانیم.

سوالات کاربران جهت انتخاب نایلون گلخانه مناسب

سوالاتی که معمولا گلخانه داران و یا افرادی که قصد راه اندازی آن را دارند مدام میپرسند را ما در این بخش به شما شرح خواهیم داد:

 1. ضخامت و اندازه نایلون گلخانه باید چقدر باشد؟
 2. آیا انتخاب نایلون مناسب برای گلخانه بستگی به نوع کشت محصول مورد نظر دارد؟
 3. آیا شرایط آب و هوایی در انتخاب نایلون برای گلخانه موثر است؟
 4. نایلون چند لایه برای گلخانه لازم است؟
 5. قیمت نایلون گلخانه ؟
 6. خرید نایلون گلخانه بصورت متری هست یا کیلویی ؟
 7. طول عمر نایلون گلخانه و کشاورزی چقدر است؟
 8. آیا در تهیه نایلون گلخانه باید به رنگ آن نیز توجه کرد؟
 9. نایلون های گلخانه ایی داری uv چقدر تاریخ انقضا دارند؟
 10. انتخاب نایلون گلخانه با توجه به تک لایه یا چند لایه بودن آن؟
 11. برای تهیه نایلون، هر کیلو نایلون گلخانه ای یا نایلون کشاورزی چند متر خواد شد ؟
 12. آیا امکان سفارش نایلون گلخانه با ابعاد دلخواه سفارشی است یا خیر؟
 13. نصب نایلون گلخانه چگونه است؟

قیمت نایلون گلخانه

با توجه به نوسانی بودن قیمت ها در بازارهای امروزی، با بالا رفتن قیمت دلار و ارز مواد اولیه برای تهیه نایلون گلخانه متغییر خواهد بود پس بنابراین یک قیمت مشخص برای مدت طولانی قابل ارائه نیست. و از همه مهم تر اینکه قیمت نایلون گلخانه یا قیمت نایلون کشاورزی با توجه به ضخامت نایلون درخواست شده از سوی مشتری و همچنین میزان یو وی بکار رفته در نایلون بر روی قیمت نایلون تاثیر گذار خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت نایلون گلخانه

عوامل مختلفی در قیمت نایلون گلخانه تاثیرگذار خواهد بود که برخی از آنها عبارتند از:

 • استفاده مواد اولیه درجه یک یا درجه دو
 • نوع افزودنی نایلون گلخانه و همچنین درصد اضافه شده به آن
 • رنگبندی نایلون گلخانه سفارش داده شده
 • سفارش اختصاصی مشتری
 • تاریخ روز مواد اولیه خریداری شده از پتروشیمی

بنابراین اگر قصد خرید نایلون گلخانه را دارید می توانید با شرکت پلاست پلیمر گستر (شیمی پلاست البرز) تماس حاصل نمایید تا با مشاوره ایی رایگان از سوی کارشناسان شما را در خرید نایلون گلخانه ایی طبق نیاز شما یاری نمایند و همچنین میتوانید استعلام قیمت روز نایلون گلخانه ایی را از کارشناسان جویا شوید.

ابعاد و ضخامت نایلون گلخانه

نایلون گلخانه ایی دارای عرض و ضخامت های مختلف تولید و روانه بازار می شود. عرض نایلون گلخانه معمولا بین 1 متر الی 16 متر تولید میشود و ضخامت آن نیز بین ۱۵۰ میکرون تا ۳۰۰ میکرون می باشد.

لازم به ذکر است که ضخامت و عرض نایلون ها باتوجه به نیاز مشتری قابل تولید بصورت سفارشی است.

نحوه نصب نایلون گلخانه

برای نصب نایلون گلخانه ابتدا بایستی سازه خود را به عنوان گلخانه بنا کرده باشید پس نایلون را بر روی سازه قرار دهید. قرارگیری نایلون روی سازه به کمی مهارت و تجربه نیاز دارد تا نایلون دچار پارگی نشود. ایتدا بایستی در یک طرف از سازه قرار بگیرید. کمی از رول نایلون را باز کرده و بصورت لایه ایی تا بزنید و قسمت تازده را با یک طناب به خوبی گره بزنید. یکی از همکارانتان باید در طرف دیگر سازه قرار بگیرد و سر طناب را به قسمت دیگر بکشد. نفر دوم نایلون را به روی سازه گلخانه هدایت کند (پلاستیک باید کاملا در وسط سازه گلخانه قرار بگیرد و با طناب کشیده شود.)

پس از اینکه نایلون به طرف دیگر رسید، آن را از یک سمت باز کنید و با گیره مخصوص به محل تقاطع سقف با دیواره انتهایی وصل کنید.

در مرحله بعدی باید نایلون را از طرف دیگر باز کنید و با گیره به دیوار انتهایی وصل کنید. نایلون باید کاملا روی سازه تنظیم باشد تا وزن نایلون به شکل مساوی روی بدنه ثابت شود.

اگر بخواهید نایلون را در سازه هایی بصورت طولی نصب کنید باید به این صورت باشد که ابتدا از وسط شروع کرده و نصاب ها همزمان به شکل آینه همدیگرحرکت کنند یعنی یکی از وسط به سمت راست و دیگری همزمان از وسط به سمت چپ شروع به نصب نایلون نماید.

انواع پوشش نایلون گلخانه‌

نایلون های گلخانه ایی یا فیلم گلخانه دارای انواع مختلفی از پوشش ها می باشد که شما باید با توجه به موقعیت جغرافیایی که قرار دارید پوشش نایلون گلخانه ایی خود را مشخص و خریداری کنید. شما عزیزان می توانید جهت خرید نایلون گلخانه با توجه به موقیت جغرافیایی گلخانه بنا شده شد با کارشناسان ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم جهت انتخاب مناسب ترین نوع نایلون را به شما ارائه دهیم.

انواع پوشش نایلون گلخانه عبارتند از:

 1. پوشش نایلون گلخانه (فیلم پلاستیکی گلخانه)
 2. پوشش شیشه‌ای گلخانه‌ای
 3. پوشش فایبرگلاس گلخانه ایی
 4. پلی وینیل فلوراید ( PVF )
 5. پلی وینیل کلراید ( pvc )
 6. پلی کربنات و اکریلیک
 7. پوشش پلی اتیلن گلخانه

ویژگی های نایلون شرکت پلاست شیمی پلاست

 • نایلون های گلخانه تولید شده مقاوم دربرابر سموم شیمیایی
 • تولید انواع نایلون گلخانه ایی در طول و ضخامت مختلف با توجه به سفارش مشتری
 • تولید نایلون گلخانه در عرض های ۱ تا ۱۸ متر.
 • افزودنی آنتی اکسیدان Anti Oxident
 • افزودنی آنتی ویروس Anti Virus
 • افزودنی ضد شبنم آنتی فاگ Anti Fog
 • کیفیت عالی و نصب راحت بر روی سازه گلخانه
 • کمک به حفظ رطوبت گلخانه و کاهش میزان تبخیر در گلخانه
 • حفاظت از گیاه در برابر اشعه مضر فرابنقش خورشیدی UV

نکات مهم در نصب نایلون گلخانه

در زمان نصب نایلون گلخانه باید نکاتی را در بدانید تا در زمان نصب با مشکل مواجه نشوین.

 • بهتر است یه روز که هوا صاف و آفتابی است برای نصب نایلون گلخانه اقدام کنید زیرا پلاستیک بر اثر گرما منبسط میشود و به راحتی روی سازه قرار می‌گیرد و احتمال اینکه بعدها نایلون روی سازه براثر گرما شل شود را کاهش می‌دهد.
 • هوای بادی و طوفانی را هرگز برای زمان نصب انتخاب نکنید.
 • زمان نصب نایلون حتما نایلون را بکشید اگر چین خوردگی و تاخوردگی ها کاملا باز شود.

شرکت شیمی پلاست البرز مفتخر است با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید و تولید انواع نایلون ، اعم از نایلون تبلیغاتی و نایلون بسته بندی ، خدمات طراحی، تولید و چاپ نایلون فروشگاهی، نایلون پلاستیکی, نایلون تبلیغاتی، نایلون چاپدار، نایلون بسته بندی و نایلون دسته دار, نایلون حبابدار و دسته تقویتی, نایلون دسته موزی, فیلم استرچ, نایلون شیرینگ, نایلون کیسه زباله، نایلون عریض، نایلکس دسته رکابی و چاپ فلسکو و .. به عنوان یکی از بهترین‌ها در این عرصه با کادری مجرب از جمله طراحان و متخصصان زبده با خدماتی نوین مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت شیمی پلاست البرز انواع چاپ سیلک و چاپ فلکسو را شامل می‌شود.

فروش ویژه انواع نایلون شیرینگ، فیلم استرچ، نایلون حبابدار به مناسبت آغاز زمستان (یلدا)یه مدت یک هفته

شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده و پخش بصورت عمده و خرده و ارسال به سراسر ایران و صادرات به کشور های همسایه می باشد .محصولات شیمی پلاست البرز شامل  نایلون عریض،نایلون شیرینگ،فیلم استرچ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه،نایلون UV،نایلون و نایلکس ساده و چاپی به قیمت مناسب برای شما عزیزان می باشد.

نایلون تبلیغاتی

برجسته ترین کارشناسان تبلیغاتی یکی از مورد توجه ترین روش تبلیغات برند شما را،چاپ لوگو و برند کالای مورد نظر بر روی نایلکس تبلیغاتی،نایلون تبلیغاتی،لباس و .. می باشد که بتوان بر روی ذهن افراد جامعه به عنوان برند و کالای با ارزش ثبت شود.یک راهکار اقتصادی و نسبتاً کم هزینه برای مطرح کردن برند شما چاپ تبلیغات هوشمندانه بر روی نایلون و نایلکس می باشد که به احتمال زیاد این نایلکس های چاپی بار ها و بار ها در دستان خریداران کالای شما مورد استفاده قرار بگیرد که این خود یک تبلیغ هوشمندانه و همینطور بازاریابی بدون درد سر برای شما میباشد.شما که مالک برند های خاص و کالا های خاص هستید به کمک چاپ تبلیغات خود بر روی نایلون تبلیغاتی میتوانید جهت آشنایی بیشتر مردم با برند شما و همینطور جلب اعتماد افراد جامعه قرار گیرید.شرکت شیمی پلاست البرز با داشتن سابقه کار زیاد در زمینه نایلون تبلیغاتی و همینطور مجموعه ایی از نایلونهای تبلیغاتی با کاربردهای مختلف و رنگ هایی خاص در خدمت شما عزیزان می باشد.اگر تبلیغتان را روی نایلون چاپ می‌کنید،بهترین راه برای تبلیغات کار شما در مشاغل رستوران‌داری و آشپزخانه‌های شرکت‌ها و مؤسسات و کلیه مشاغل آشپزی و همین طور کاسبان محترم می‌باشند.

نایلون تبلیغاتی

چاپ نایلون تبلیغاتی

اگر مانند شرکت های بزرگ و معروف نیاز به شناخته شدن محصولتان دارید میتوانید با مراجعه به ما و چاپ نایلون تبلیغاتی به هدف خود یعنی معروفیت برسید . با چاپ نایلون تبلیغاتی در شیمی پلاست البرز کیفیت برتر و قیمتی مناسب را تجربه کنید.

مشاوران و کارکنان ما در شرکت شیمی پلاست البرز،به شما بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای تمام مشاغل و با هر بودجه‌ای ارائه می‌دهند.چاپ تبلیغات شما با هر رنگ و هر مدلی بر روی نایلون تبلیغاتی قابل اجرا می باشد و می‌توانید آن‌ها را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده نایلون عریض،نایلون شیرینگ،فیلم استرچ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه،نایلون UV،نایلون و نایلکس ساده و چاپی به قیمت مناسب برای شما عزیزان می باشد.

صفحه1 از3

شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر

کرج بعد از پل هوایی حصارک به سمت کمال شهر نرسیده به پیش آهنگی جنب تالار گلها کد پستی: 3199617313 

ایمیل :

شماره تماس : 34809186-026

شماره همراه : 09306400950 - 09126470950