موقيعت ماژول ها

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

بسته فارسي شركتي

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

مقالات
  • عضويت
شنبه, 16 آذر 2018 ساعت 04:42

نایلون حبابدار

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایلون حبابدار:

نایلون حبابدار با لایه های متفاوت تولید میشود که این لایه ها بصورت:

  • دو لایه 
  • سه لایه 
  • پنج لایه

پر مصرف ترین سایز نایلون حباب دار برای ضربه گیری و بسته بندی کلیه اجناسمورد استفاده قرار می گیرد و همچنین با قابلیت لمینیت چاپ،کاغذ و متالایز و اسپان باند و .... می باشد. نایلون حبابدار محافظ مقرون به صرفه و خوب کالاهای چوبی،مبلمان،قطعات برق و الکتریکی،حمل و نقل،قطعات خودروسازی،بلور و چینی،لوازم خانگی(کولر،بخاری،آبگرمکن و ..)، مبلمان اداری و ...

کاربرد نایلون حبابدار عبارتند از:

قابل تولید به صورت رول،پاکت و شیت(ورق) در ابعاد سفارشی،کاور سه بعدی در ابعاد سفارشی و زمینه تمام رنگی(رنگ اضافه شده هیچ گونه افزایش وزنی را به جنس تحمیل نمی کند).موارد مورد مصرف در تهیه این نوع جنس پلی اتیلن درجه یک سبک بوده که با استحکام بالا وزن پایینی داشته و ضربه گیری شفاف و عاری از عاری از هر گونه ناخالصی را ایجاد می کند.

نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل مورد استفاده فراوان قرار میگیرد و بسته بندی تمام وسایل منزل با نایلون حبابدار انجام میشود،همچنین چینی ها و شکستنی منازل و اداره جات به صورت مقاوم در برابر ضربه میشود که بسیار مناسب این کار میباشد،به علت داشتن حبابهای ضربه گیر هوا در سطح آن از قدرت ضربه گیری مناسبی برخوردار می باشدتمامی رولهای تولید شده در نایلون حبابدار بدون لبه ضخیم کنار رول می باشد(لبه گرفته). نایلون حبابدار حباب 10 از عرض 15 الی 250 سانتیمتر قابل عرضه می باشد.

خواندن 1607 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 خرداد 1400 ساعت 20:15

گروه تولیدی جهان نایلون البرز

کرج بعد از پل هوایی حصارک به سمت کمال شهر نرسیده به پیش آهنگی جنب تالار گلها کد پستی: 3199617313 

ایمیل :

شماره تماس : 34809186-026

شماره همراه : 09306400950 - 09126470950